10 КРАЩИХ ПОРАД З ПЛАНУВАННЯ ВЕСІЛЛЯ

Переконайтеся, що ваш особливий день буде проходити без перешкод згідно з нашими порадами. Від місця проведення зустрічі до списку гостей, у нас є поради з планування весілля, і це дасть гарантію, що ваш особливий день пройде просто чудово! Чудовий вибір бенкетного залу у Львові зробить ваше весілля жовква незабутнім!

https://hotelsobieski.com.ua

 1. Почніть планування весілля завчасно

Можливо, ви вважаєте літо 2020 року ідеальної дати весілля, але ліпше почати завчасну підготовку, перш ніж приступити до планування. Чим раніше ви це почнете, тим легше і менш напруженим буде  день весілля. Наявність чіткого плану перед початком допоможе вам бути в курсі всіх подій і бути впевненим, що ви не забудете щось важливе. Страховка, приблизні номери в списку гостей і бюджет завжди повинні бути вашими першими трьома речами.

Загрузка...

2. Підготовка  бюджету

Не витрачайте нічого, поки ви не встановите реалістичний бюджет, який не буде занадто вас обтяжувати. Поширеною помилкою є також забувати все дрібниці — для того, щоб бюджет працював, потрібно враховувати кожну деталь. Не забудьте врахувати додаткові витрати, такі як одяг, подарунки та косметичні витрати. Все це потрібно врахувати.

3. Рука допомоги

Хоча це ваш важливий день, ваші друзі й сім’я будуть для вас потужною допомогою та також захочуть взяти участь в плануванні. Отримуючи допомогу від людей, яким ви довіряєте, ви з більшою ймовірністю відчуєте, що зможете чесно оцінити ситуацію, якщо справи йдуть не так, як ви цього хочете!

4. Будьте вибагливі зі списком гостей

Завчасний відбір у списку гостей дуже важливий, тому ви можете зосередитися на пошуку ідеального місця, яке буде відповідати обраній вами кількості гостей. Витрати на душу гостей, швидше за все, будуть вашими найбільшими витратами, так що не переживайте через  почуття провини, запрошуючи людей, яких ви не хочете бачити. Це саме велике і складне рішення у всьому процесі планування, але воно повинно прийматися тільки вами й вашим партнером.

6. Переконайтеся, що у вас є план Б

Скільки б ви не хотіли про це думати, що щось може піти не так в цей день. Це може бути що завгодно, від проблем з харчуванням до дощу (всупереч прогнозу, який обіцяє сухий день). Заплануйте альтернативи для кожного сценарію і врахуйте все, щось може не піти за планом, щоб ви потім не були  в стресі й не панікували в цей особливий день. Крім того, ви повинні інвестувати в весільну страховку і перевірити, які обставини підпадають під ваш поліс.

 

7. Домовляйтесь з найкращим фотографом 

 

Ваш весільний альбом допоможе вам пережити заповітні спогади вашого дня, тому не варто недооцінювати важливість хорошого фотографа. Уважно вивчіть і знайдіть того, хто точно розуміє, чого ви хочете.  

8. Отримайте правильне меню

Одна з головних тем на будь-якому весіллі — їжа. Від смаженої свинини й шведського столу до випічки та міні-Фіша і чипсів — все має бути кращим! Намагайтеся не економити на цьому моменті — голодні гості ніколи не приносять користі!

9. Списки, списки й списки!

З мільйоном і одним постачальником, з яким доводиться мати справу, у кожного з різний термін оплати. Одна з наших головних порад з планування весілля — сісти з вашим партнером, та скласти бюджетну таблицю прогнозованих витрат і фактичних витрат, а також терміни платежів та все інше.

10. Не забувай, що важливо

Планування весілля може бути напруженим, але не переймайтеся цим всім занадто, зробіть крок назад і нагадайте собі, про справжню причину вашого весілля — ви одружуєтеся з тим кого будете любити все своє життя!

 

Загрузка...

Добавить комментарий